Copyeditorské práce: Ráda upravím a vyladím vaše texty, přepíšu z odborné řeči do lidské

Potřebujete průvodce na cestě plné slov, textů a skrytých odboček nejrůznějších významů a nuancí? Nebo prostě a jasně někoho, kdo se vám podívá na texty?

Pište své texty sami. Umíte to. A dokážete to. I tak je někdy potřeba vhled z venčí. Ráda budu tím, kdo vám ho poskytne. A dá vám užitečnou zpětnou vazbu na to, co sami nevidíte, protože jste příliš ponořeni do psaní a tvoření a chybí vám odstup.

Kristýna je mimořádně empatická copywriterka, která proměnila naši vizi ve slova. Slova, která vystihují podstatu naší služby a vysvětlují návštěvníkům našeho webu, v čem jim můžeme a dokážeme pomoct. Mimoto nám Kristýna poskytla skvělou zpětnou vazbu ke grafice, a tím přispěla ke zrodu SuperDžina, hlavního maskota naší služby. Z jejích trefných postřehů jsme byli nadšeni. (JUDr. Ondřej Preuss, DostupnyAdvokat.cz)

Zpětná vazba je nezastupitelnou součástí práce a růstu: V případě copywritingu a tvůrčí práce to platí dvojnásob

Jste si jisti a chcete změnu? Nejste si jisti a potřebujete další pohled na texty? S tím vším vám můžu poradit a pomoct!

Kristýna Maková se svou prací podílela na obsahové části webových stránek developerského projektu Ctěnický háj, z části jako copyeditorka – upravovala texty dodané odborníky, kteří se na projektu podílejí, z části jako copywriterka – texty psala na základě našeho zadání, které rozšiřovala svým pohledem a připomínkami. Na začátku se s projektem detailně seznámila a mluvila i se členy týmu, aby texty získaly tu správnou myšlenku a atmosféru. Výsledek je takový, že texty přesně odpovídají našemu záměru. S její prací jsme byli spokojeni. Rádi jejích služeb opět využijeme. (Allan Jírek, projektový manažer)

Konzultace může probíhat prostřednictvím e-mailové konzultace, skypu nebo osobně.

Ceny konzultací a copyeditorských prací:

  • e-mail, skype: 30 minut za 1000 Kč (bez DPH)
  • osobní schůzka: 60 minut za 2000 Kč (bez DPH)

Konzultace, jako když najdete...

  • Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje (e-mailová adresa, kontaktní informace a jiné) jsou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů popsanými zde.
 

Protispamová ochrana