Copywriting a sebeprezentace

Poznejte daleko lépe, co přesně vaši klienti potřebují. Zažijte to na vlastní kůži. Obraťte pozornost k sobě. Zapracujte na své sebeprezentaci, a pomozte pak díky tomu k dobré sebeprezentaci i svým klientům.

Sebepoznání je zdrojem všeho poznání

Poznáte-li na vlastní kůži, jaké to je jít právě s tou svou vlastní kůží na trh, dokážete pak celým procesem provést své klienty daleko lépe, citlivěji, s větší intenzitou a hlubšími dopady. Uděláte-li to opravdu dobře, můžete tak pomoct klientovi si uvědomit věci podstatné pro jeho profesní dráhu, vrátit se k počátkům a odhalit v kořenech skryté poklady.

Když cesta je cíl a cíl je cestou: Tvořivě, hravě a s lehkostí

Smiřte se s tím, že v téhle profesi prostě jeden perfektní výsledek neexistuje. A už rozhodně v naprosté většině případů nevydrží na věčné časy. Celý život je proces plný změn. A stejně tak se postupem času budou měnit způsoby, jakými se vaši klienti budou prezentovat.

Právě proto má smysl zachytit to nejsilnější „tady a teď“. Vydejte se na cestu, ze které nejde sejít a vrátit se zpátky. I když na chvíli odbočíte, vždycky už půjdete vpřed. Protože sebepoznání je základem všeho poznání. Pro každého z nás.

Jaká témata se na kurzu objeví?

  • Úvodní představení (Kristýna Maková)
  • Improvizace, umění komunikace a prezentace (Petra Johansson)
  • Jak to napsat? Odpovídá má sebeprezentace realitě? (Kristýna Maková)
  • Kreativita a tvořivost – vyprávějte hravé příběhy (Petra Johansson)
  • Sebeprezentace a emoce (Petra Johansson, Kristýna Maková)
  • Závěrečné tvoření a prezentace výsledků se zpětnou vazbou od skupiny (Kristýna Maková, Petra Johansson)

Přijďte se něco naučit. Vyzkoušet na vlastní kůži. A zkonzultovat s profesionály v oboru: kurz povedou Kristýna Maková a Petra Johansson.


Maximální počet účastníků: 12

Cena: 2.900 Kč (bez DPH)

– v ceně kurzu je i výborný vegetariánský oběd od kuchařek z Jako doma

Délka kurzu: Jednodenní, 09:30-17:30

Kurz se koná jen třikrát do roka. Je možné jej realizovat také jako firemní.

Nejbližší termín:

20.04.2018Obývák, Žitenická 9D, 190 00 Praha 9 – Prosek (mapa)

Přihláška na kurzy copywritingu

  • Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje (e-mailová adresa, kontaktní informace a jiné) jsou zpracovávány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Veškeré sesbírané obchodní údaje jsou využívány pro účely technické správy webu či webové analytiky. Vaše osobní údaje jsou využívány k účelům, za kterými jste je poskytli, tedy k zasílání informací o kurzech copywritingu.
 

Protispamová ochrana