Firemní kurzy

Chcete dopřát svým zaměstnancům odborné školení? Svěřte je do rukou zkušené content specialistky, copywriterky a lektorky. Vyberte si kterýkoliv z kurzů a rozšiřte obzory a vzdělání svých zaměstnanců. Přímo u vás ve firmě.

Kde už jsem kurzy realizovala?

Reference

Školení copywritingu s Kristýnou bylo skvělé. Dokázala výborně dešifrovat a reflektovat naše potřeby a problémy a uzpůsobit nám tak školení krásně „na míru“. Pracovala s námi jak individuálně, tak jako s celkem a dala nám spoustu užitečných podnětů pro další práci. Mimo to je velmi milá, příjemná a ve svém oboru (a nejen v něm) se evidentně opravdu vyzná. Můžu vřele doporučit! (Anna Polášková, LHMS)

Kurz na míru? Nebo některý z běžně realizovaných?


Maximální počet účastníků: 8

Cena celodenního kurzu (09:30-16:30): 21.500 Kč (bez DPH)

Cena půldenního kurzu (09:30-12:30/13:30-16:30): 12.500 Kč (bez DPH)

Cena dvouhodinového kurzu (kdykoliv od 09:30 do 16:30): 7.500 Kč (bez DPH)

 

Napište si o firemní kurz!

A do poznámky prosím napište, že objednáváte kurz pro firmu (uveďte prosím i počet zaměstnanců, pro které chcete kurz realizovat), vše ostatní spolu už vyřešíme během e-mailové nebo telefonické komunikace.

Přihláška na kurzy copywritingu

  • Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje (e-mailová adresa, kontaktní informace a jiné) jsou zpracovávány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Veškeré sesbírané obchodní údaje jsou využívány pro účely technické správy webu či webové analytiky. Vaše osobní údaje jsou využívány k účelům, za kterými jste je poskytli, tedy k zasílání informací o kurzech copywritingu.
 

Protispamová ochrana