Firemní kurzy

Chcete dopřát svým zaměstnancům odborné školení, které jim bude inspirací při vytváření tvořivých obsahů webů a sociálních sítí pro vás i vaše klienty? Svěřte je do rukou zkušené content specialistky, copywriterky a lektorky. Ráda vytvořím kurz na míru tomu, co potřebujete. Nebo si vyberte kterýkoliv z realizovaných kurzů. Rozšiřte obzory i vzdělání svých zaměstnanců. Přímo u vás ve firmě.

Kde už jsem kurzy realizovala?

Reference

Školení copywritingu s Kristýnou bylo skvělé. Dokázala výborně dešifrovat a reflektovat naše potřeby a problémy a uzpůsobit nám tak školení krásně „na míru“. Pracovala s námi jak individuálně, tak jako s celkem a dala nám spoustu užitečných podnětů pro další práci. Mimo to je velmi milá, příjemná a ve svém oboru (a nejen v něm) se evidentně opravdu vyzná. Můžu vřele doporučit! (Anna Polášková, LHMS)
 

Kurz na míru? Nebo některý z běžně realizovaných?


Maximální počet účastníků: 8

Cena celodenního kurzu (09:30-16:30): 21.500 Kč (bez DPH)

Cena půldenního kurzu (09:30-12:30/13:30-16:30): 12.500 Kč (bez DPH)


Věděli jste, že na vzdělávání svých zaměstnanců můžete získat příspěvek?

Získejte 85% příspěvek na úhradu nákladů za školení a zároveň i platu zaměstnanců. Jak?

Školení vašich zaměstnanců může být financováno z programu POVEZ II (Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců), díky tomuto programu zaplatíte pouze 15 % z ceny realizovaného kurzu. Program nabízí zaměstnavatelům a živnostníkům (OSVČ) možnost získat příspěvek na vzdělávání nebo rekvalifikaci svých zaměstnanců, a dokonce i těch potenciálních. Současně hradí mzdové náklady na zaměstnance po dobu, kdy se vzdělávání účastní.

Aktuálně probíhá již III. výzva programu POVEZ II. Rozsah vzdělávacího programu, který může být pro vaše zaměstnance takto financován, je alespoň 40 hodin. Můžeme tedy nakombinovat zajímavá témata z oblasti copywritingu, on-line marketingu, sociálních sítí a dalších oblastní souvisejících s webovým contentem a PR, aby byly splněny veškeré požadavky. Více informací o aktuálním čerpání a žádosti najdete na portálu Úřadu práce.

Ve spolupráci s dalšími lektory pro vás připravím kurz na míru, na základě vašich potřeb a požadavků, a to jak u vás ve firmě, nebo v jiných prostorách, které zajistím. Celý kurz pro vás zrealizuju.

Napište si o firemní kurz!

Ať už budete chtít firemní kurz realizovat z vlastních finančních prostředků, nebo se vám podaří získat finanční prostředky díky dotačním programům podporujícím vzdělávání zaměstnanců, ráda pro vás vytvořím kurz tak, aby byl pro vaše zaměstnance maximálně užitečný, praktický, a ve výsledku rozvojový, nejen pro ně, ale pro celou vaši společnost.

A do poznámky prosím napište, že objednáváte kurz pro firmu (uveďte prosím i počet zaměstnanců, pro které chcete kurz realizovat), vše ostatní spolu už vyřešíme během e-mailové nebo telefonické komunikace.

Přihláška na kurzy copywritingu

  • Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje (e-mailová adresa, kontaktní informace a jiné) jsou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů popsanými zde.
 

Protispamová ochrana