Jak na web a webový obsah

Jak na web, když se potřebujete soustředit na provozní záležitosti a ne se stát IT odborníkem?

Kurz je složen z teoretické části, která se hladce prolíná s tou praktickou, při které si budete moct sami vyzkoušet to, o čem uslyšíte. A odnesete si tak výsledky, zpětnou vazbu od zkušené lektorky a dalších účastníků, i cenné zkušenosti, které vám už nikdo nevezme. To vše srozumitelnou formou.

 

Kristýna Maková hodnotila na základě naší vzájemné dohody náš web. Cílem bylo připravit analýzu, v níž zhodnotí informativní hodnotu i přitažlivost pro čtenáře; v případě nalezení nedostatků také navržení konkrétních opatření ke zlepšení fungování webových stránek. Na základě jejích doporučení jsme tedy mírně změnili grafickou úpravu textů, zadávání klíčových slov apod. To s sebou přineslo velmi rychle efekt v podobě mediálních citací i bez předchozího upozornění redakce na konkrétní téma. Její práci tak lze hodnotit nejen jako dostatečně rychlou s osobním přístupem, ale zejména také jako dostatečně kvalitní pro zatraktivnění stránek. (Aleš Krebs, tiskový mluvčí České lékarnické komory)

 

Na kurz si můžete přinést ukázky textů a webového obsahu a dostanete na ně upřímnou zpětnou vazbu. I když se vám třeba vždycky nebude líbit, určitě dostanete konstruktivní návrhy na zlepšení a možnost vše posunout dál a růst. Celý kurz je založený na příjemné a tvůrčí atmosféře, ve které je možné pracovat s pozitivní i negativní zpětnou vazbou jako posilujícím prvkem a inspirací pro další práci.

Obsah kurzu

  • Web: Jak a kde mít web? Co je to redakční systém? Jak podpořit svou práci profesionální webovou prezentací? Jak zabezpečit citlivá data a fotky?
  • Webový obsah: Jak s ním pracovat? Jak ho vytvářet? Jak nastavit webovou prezentaci? K čemu je potřeba strategie a publikační plán? A je to vůbec potřeba?
  • Sociální sítě: Jak na ně? A k čemu jsou dobré? A kdy je lepší se na to prostě vykašlat?
  • Další způsoby on-line komunikace s veřejností jako podpora PR a fundraisingových aktivit: tiskové zprávy, e-mailing a newslettery, blog a webový obsah, sociální sítě a interakce
  • Fotky, ilustrace, texty a základy autorského práva: Co můžeme publikovat? Odkud si můžeme brát fotky, abychom měli jistotu, že nedostaneme pokutu za jejich použití? Jak nakládat s webovým obsahem eticky?

Maximální počet účastníků: 12

Délka kurzu: Jednodenní, 09:30-16:30

Lze realizovat také jako firemní kurz.

Nejbližší termíny:

18.10.2018Ostrava, kavárna Laura, Horní 1492/55, Ostrava (mapa), cena : 1900 Kč

20.10.2018Praha, kavárna Ka Sha fé, Rubešova 3, Praha 2 – Vinohrady (mapa), cena : 2500 Kč

Přihláška na kurzy copywritingu

  • Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje (e-mailová adresa, kontaktní informace a jiné) jsou zpracovávány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Veškeré sesbírané obchodní údaje jsou využívány pro účely technické správy webu či webové analytiky. Vaše osobní údaje jsou využívány k účelům, za kterými jste je poskytli, tedy k zasílání informací o kurzech copywritingu.
 

Protispamová ochrana