Pište jako profíci. U kafe. Texty na web vytvoříte během soboty…

Otextujte si pár stránek svého webu během jedné soboty

V prostředí příjemné pražské kavárničky, která bude patřit celý den jenom nám, si budeme povídat a psát. A to všechno u báječné kávy, kterou vám sama připravím. Píše se vám lépe u espressa, nebo u latté? Volba je jen na vás.

Taky na to už týdny a měsíce myslíte, a ne a ne se k tomu dostat? Nebo už píšete, ale pořád se vám to nezdá dost dobré?

Zaměříme se na statické stránky webu, především na váš nebo firemní profil, popíšeme služby nebo produkty, které nabízíte, i kontaktní stránku. Pokud už texty máte, získáte cennou zpětnou vazbu a můžete je na jejím základě upravit, nebo úplně přepsat.

Co vás čeká a nemine?

Povím vám o tom, jak si napsat autentické texty na web, které se budou hezky číst a zaujmou návštěvníky vašich stránek a vaše klienty. Ukážu vám, jak na to, abyste mohli začít psát, texty upravili a rozšířili. Nebo naopak zkrátili. K textům, které vytvoříte, získáte zpětnou vazbu nejen ode mě, ale i od ostatních účastníků kurzu. A můžete na nich s radostí a větší lehkostí pracovat i po skončení kurzu.

Dozvíte se, jak dlouhé by texty měly být a jak by měly vypadat, nebo proč jsou tak důležité reference, a jak s nimi pracovat. Budete-li chtít, ukážu vám i to, kde najdete zajímavé ilustrace, které budete moct na webu bez obav použít. Máte-li vlastní a není-li to třeba, pak se budeme víc věnovat tématům, která jsou pro vás důležitější. A v neposlední řadě zjistíte, co je to SEO/SEM a content marketing, a jak s tím v textech na svém webu pracovat.

Co si z kurzu odnesete?

 • texty na vlastní webové stránky
 • zpětnou vazbu od lektorky i spolukurzistů
 • a třeba i nadšení pro další psaní

Co budete potřebovat?

 • volnou sobotu
 • vlastní notebook nebo netbook
 • chuť si trochu povídat, trochu poslouchat a trochu psát

Věnujte jednu sobotu své webové prezentaci a napište si texty, kterými jste si doteď jen sami lámali hlavu, se zpětnou vazbou od zkušené copywriterky i spolukurzistů.

Čeká vás mimo jiné káva (třeba i bez kofeinu) a malé občerstvení. S přestávkou na oběd od 12:30 do 13:15 (čas je orientační).

Reference účastníků:

 • Marie Kozmová, specialistka na on-line marketing
  Kurz vám dá přesně to co slibuje – u dobré kávy si napíšete vlastní texty na web, které navíc otestujete ve skupině a hned na ně dostanete zpětnou vazbu. Kurz doporučuju všem, kteří texty občas píší, ale vždycky se s tím trochu trápí. Za jedno příjemné odpoledne si napíšete texty, které vás budou bavit a které vám budou dělat radost. Dá vám to novou chuť do psaní a tvoření. Kristýna je zkušená a vstřícná lektorka a celý den pod její taktovkou příjemně plyne. Obdivuju, jak dokáže už na první poslechnutí odhalit slabší místa textu a hned přichází s alternativami – a to je alespoň pro mě ten největší důvod, proč vyrazit na kurz a netrápit se s texty sám. Je to jeden z mála kurzů, na kterých si můžete s čistým svědomím vyřídit své pracovní povinnosti, tedy pokud zrovna píšete web 😉
 • Olga Rochowanská, modní stylistka
  Kurz se mi moc líbil, byl návodný a poučný. Dozvěděli jsme se spoustu tipů a také čeho se vyvarovat. Sešla se tam prima skupina, která se zpětnými vazbami navzájem hodně obohatila.
 • Bára Perglová, HNST.LY
  Kristýna je výborná lektorka, která se na vaše texty koukne úplně novýma očima! A to přesně potřebujete, když se chcete zlepšit v psaní. Tenhle kurz tak splnil všechno, co jsem čekala a vlastně něco mnohem víc. Strávila jsem parádní kreativní den v přítomnosti prima nových lidí a nechala si vyprávět jejich příběhy. Kristýnin kurz vám nejen zlepší psaní, ale naučí vás mnohem lépe poslouchat. Nakonec mi právě díky tomu došlo, že někdy psaný text zbytečně moc vymýšlíme, místo toho, abychom poslouchali a zachycovali myšlenky a příběhy tak, jak skutečně jsou.
 • Petr Mader
  Jednoznačně inspirativní kurz, kde se teorie skvěle prolínala s praxí. Získali jsme spoustu užitečných tipů jak na texty na webu.
 • Gabriela Ducháčková
  Kurs díky osobitému přístupu lektorky Kristýny byl nadočekávání nabitý podstatnými a hlavně užitečnými „radami“ a tipy, jak si poradit s psaním textů na web. Praktická část se výborně prolínala s teorií, která byla podávaná poutavou formou. Kupodivu mě kurs „nakopl“ i v mnoha jiných ohledech..jednoznačně inspirativní, potřebné když chcete přejít k psaní s vlastním „rukopisem“:)
 • Vítek Procházka, Chůdadlo

  Kurz byl velmi příjemný a podnětný. Získali jsme velkou chuť se pustit do psaní.


Maximální počet účastníků: 12

Cena: 1.800 Kč (bez DPH)

Délka kurzu: Jednodenní, 09:30-16:30

Nejbližší termíny:

03.02.2018 – kavárna Ka Sha fé, Rubešova 3, 120 00  Praha 2 – Vinohrady (mapa)

Přihláška na kurzy copywritingu

 • Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje (e-mailová adresa, kontaktní informace a jiné) jsou zpracovávány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Veškeré sesbírané obchodní údaje jsou využívány pro účely technické správy webu či webové analytiky. Vaše osobní údaje jsou využívány k účelům, za kterými jste je poskytli, tedy k zasílání informací o kurzech copywritingu.
 

Protispamová ochrana