Praktická cvičení z copywritingu

Praxe je nejlepší učitelka. (Marcus Tullius Cicero)

Začínáte s copywritingem? Už píšete a potřebujete se procvičit v psaní na zakázku? Chcete si vyzkoušet různé typy textů a témat? Netrénujte na klientech. Profesně růst můžete zakázku od zakázky s daleko větší jistotou díky praxi a skutečně užitečné zpětné vazbě od zkušené lektorky a spolukurzistů.

Otevřete se nové inspiraci, obohaťte svůj pohled i tím, co vidí ostatní, a získejte nové zkušenosti.

Reference účastníků

  • Hana Matějů
   U dvouhodinového školení „Úvodu do copywritingu“  jsem za prvé ocenila skvělý výběr prostředí café baru Dark Velvet, kde jsem ochutnala snad ty nejlepší česnekové jednohubky na světě Radost nemělo však jen mé bříško, ale i má duše, a to díky báječnému přístupu naší ochotné školitelky Kristýnky. Cítila jsem se příjemně, nenuceně a navíc díky nabídnutému tykání se celé školení neslo v přátelském duchu. Určitě to pro mne byl výborně strávený čas, který mne trochu „naCopl do copy“ A až se jednou pořádně odpíchnu, věřím, že nikdy nezapomenu na to, že toto školení bylo pro mě jedním z prvních impulsů, který ke mně přišel se slovy „Nebojte se psát.“
   A pevně věřím, že to nebylo naposledy,  kdy se naše cesty sešly.
   (spokojená žačka Hanka Matějů, České Budějovice)
  • Žaneta Florová
   Kurz byl zajímavý, dal mi nové podněty, určitě se těším na další pokračování
  • Anonymní účastník
   ocenujem, ze sme sa pustili do tvorenia a teoriu som dostala nazdielanu po absolvovani kurzu
  • Jana Rosůlková
   maximum toho, co lze za dvě hodiny zvládnout – tj. první postrčení a získání představy o copywriting
  • Eva Lopatová
   Dobře koncipovaný. Mile mě překvapilo, že to nebyl dvouhodinový výklad o tom, co je to copywriting, ale vše se odehrávalo spíše praktickou formou.
  • Petra Dusová, Efektivní cesta
   Od kurzu jsem měla jiné očekávání, než jak probíhal, přesto byl zajímavý a interaktivní, takže ho shledávám jako přínosný a poučný a hodnotím ho určitě kladně.
  • Anna Novická
   Stručný, přehledný a názorný. Pro začátečníka naprosto skvělý. /div>
  • Lída Charvátová
   Kurz je určen pro začátečníky a málo zkušené copywritery, je to taková ochutnávka, jejíž součástí jsou i praktická cvičení se zpětnou vazbou.
  • Romana Müllerová
   Kdyby se kurz jmenoval jakkoliv jinak, než se jmenoval, tedy „Úvod do copywritingu“, chybělo by mi v jeho náplni více teorie. Vzhledem k tomu, že se jednalo o úvodní seznámení s problematikou, byl jeho průběh odpovídající a co víc, obsahoval hodně praktických cvičení, jednalo se o takovou malou „školu hrou“. V kombinaci s příjemnou lektorkou poskytl naplňující a kreativní chvíle.

Maximální počet účastníků: 12

Cena: 700 Kč (bez DPH)

Délka kurzu: Odpolední/Podvečerní, 17:00-19:00

Nejblížší termíny:

27.06.2018 – Konferenční místnost Citron, Pronájem Klimentská, Klimentská 1443/50, Praha 1 (mapa) – vchod za rohem z Helmovy ulice

 

 

Přihláška na kurzy copywritingu

 • Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje (e-mailová adresa, kontaktní informace a jiné) jsou zpracovávány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Veškeré sesbírané obchodní údaje jsou využívány pro účely technické správy webu či webové analytiky. Vaše osobní údaje jsou využívány k účelům, za kterými jste je poskytli, tedy k zasílání informací o kurzech copywritingu.
 

Protispamová ochrana