Úvod do copywritingu: Naučte se psát pro svou cílovou skupinu

Potřebujete napsat srozumitelné a účelné texty?

Chcete si najmout copywritera? Chcete předem vědět, jak mu co nejlépe zadat práci, abyste dostali výsledek, který potřebujete? Víte, k čemu je vám on-line markeťák, k čemu copywriter, k čemu copyeditor, kdy stačí najmout juniora a kdy už je potřeba senior? Máte otázky, na které byste rádi znali odpovědi?

Chtěli byste se stát copywriterem?

Copywriting je termín, který se používá pro profesi psavce, reklamního textaře, blogera, člověka, který umí psát texty, ale ne ledajaké. Takové, které si umějí povídat se čtenáři, klienty firem, podporovateli nejrůznějších organizací a kampaní, tedy tou správnou cílovou skupinou, ale i s roboty vyhledávačů. Tahle profese se na žádné škole neučí. I když o ní vznikají weby a knihy, není nad to poznat všechno na vlastní kůži. A ideálně ještě dřív, než se setkáte s prvním klientem.

Kurz, který doporučuji všem, kteří přemýšlí o copywritingu, skvělé seznámení. (Samuel Bros)

Co všechno by měl umět člověk, který chce psát pro druhé?

Chcete zjistit, jaký styl práce vám bude vyhovovat, v čem díky své jedinečnosti dokážete nejlépe pomoct svým klientům? Nebo se specializovat nechcete vůbec a plánujete dělat, co se namane? Zjistěte, co rozvíjet, a v čem vám naopak texty moc rychle od ruky nejdou?

Do čeho byste se pouštět vůbec neměli?

Na kurzu se dozvíte, co by měl copywriter umět. A jak se to naučit. Nebudeme řešit poučky. Nebudeme se zabývat tím, která slova jsou trendy a in. Podíváme se na základy copywriterské práce. Pro někoho možná nuda. Ale jak jinak chcete postavit dům, když chybí základy?

Skvělý kurz plný praktických cvičení, ze kterých si odnesete daleko více, než z pouhé teorie. (Michaela Tollarová)

Zjistíte, že nic nenapíšete, dokud něco nenapíšete

A proto se na kurzu objeví také praktická cvičení s mnoha radami a tipy.

Seznámíte se s termíny, které je třeba znát. Zjistíte, jak můžou copywriteři spolupracovat s dalšími marketingovými a on-line marketingovými specialisty a stratégy. A dost možná si ujasníte i to, jak se v budoucnosti sami více vyprofilovat.

Jaká témata se na kurzu objeví?

 • Co psát? A jak? Aneb content je king!
 • Cílová skupina: Jak na ni cílit?
 • Copywriting vs. webcopywriting: Jaký je v tom rozdíl?
 • Texty pro webové stránky s přihlédnutím k SEO: K čemu to je dobré?
 • Typy textů (slogany, blogy, články a rozhovory, PR články, tiskové zprávy, e-maily a další zprávy): které zajímají vás?

Přijďte se něco naučit. Vyzkoušet. A zkonzultovat s profesionálem v oboru. Díky zpětné vazbě lektora a spolukurzistů získáte zajímavou inspiraci pro další práci.


Reference účastníků:

 • Ester Kaňovská, Moravský adrenalin
  Kurz jsem si moc užila, nenudila jsem se ani minutu. Nové informace jsem si mohla hned vyzkoušet na praktických cvičení. Připadalo mi to spíše jako zábavný den s přáteli, ve které jsem se ale hodně naučila, inspirovala jsem se a nakoplo mě to pustit se do nových věcí. Děkuji:)
 • Vendula Kramná
  Spokojenost! 🙂
 • Samuel Bros, blog
  Kurz, který doporučuji všem, kteří přemýšlí o copywritingu, skvělé seznámení.
 • Alla Sapov
  Celodenní kurz byl pro mě super hlavně v tom, že moji francouzskou povahu (času dost, nejdřív hodně káviček, croissant a poklábosit s přáteli) pomohl usměrnit. Nejdřív malá teorie a pak akce ve formě reálných copy-cvičení vedoucích k finálnímu výsledku. Díky tomu mi došly souvislosti, hlavně ty věci co lajdám, ale i to, co je mojí silnou stránkou a jedinečností. Také musím pochválit i účastníky kurz, všichni měli co dát a byli pro mě inspirací.
 • Michaela Tollarová
  Skvělý kurz plný praktických cvičení, ze kterých si odnesete daleko více, než z pouhé teorie.
 • Tereza Kratochvílová
  Kurz je super pro všechny, co se chtějí naučit základy a hlavní princip web copywritingu – na co si dát pozor, co naopak funguje a jak zaujmout klienta. V průběhu celého školení bylo několik praktických cvičení, které se vzájemně protínali a které jsme pak následně s Kristýnou rozebrali a dala nám zpětnou vazbu co a jak zlepšit. Určitě tento kurz doporučuji 🙂
 • Anonymní účastník
  Kurz mi jiste rozsiril obzory a ziskala jsem cenne rady.

Maximální počet účastníků: 12

Cena: 2.900 Kč (bez DPH, cena je konečná)

Délka kurzu: Jednodenní, 09:30-16:30

Lektorka: Kristýna Maková

Lze realizovat i jako firemní kurz.

Nejbližší termín:

02.04. 2019 – Praha, Obyvák, Žitenická 9D, 190 00 Praha 9 – Prosek (mapa)

05.04.2019Ostrava, Impact Hub Ostrava, Sokolská tř. 1263/24, Moravská Ostrava a Přívoz (mapa)

Přihláška na kurzy copywritingu

 • Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje (e-mailová adresa, kontaktní informace a jiné) jsou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů popsanými zde.
 

Protispamová ochrana