Video kurz „Jak na copywriting“

Zjistěte, co všechno byste měli umět a znát, chcete-li se živit psaním textů!

Video kurz absolvovalo už 114 spokojených studentů

 

Zorientujte se v textařině a (mezi)oborových souvislostech. Přesvědčte se na vlastní oči, co všechno je potřeba k psaní kvalitních a přesně cílených textů. A seznamte se se specifiky webcopywritingu.
Konkrétními postupy a potřebná terminologie: Zjistíte, bez čeho se v dnešní době v oboru neobejdete. A dozvíte se, jak se průběžně zdokonalovat. Díky praktickým úkolům si můžete sami vyzkoušet nejrůznější „copywriterské techniky“.

Co se v kurzu naučíte?

 • jak psát text pro webové stránky s přihlédnutím k SEO
 • jak psát blogy, články, rozhovory, tiskové zprávy
 • jaké jsou nejčastější gramatické chyby
 • jak efektivně na cílovou skupinu

Komu je kurz určen?

 • Každému začínajícímu copywriterovi.
 • Každému, kdo o dráze copywritera nebo webcopywritera zatím jen uvažuje.
 • Každému, kdo copywritera hledá a potřebuje se zaměřit na to, co od profíka v oboru očekávat.

Osnova kurzu

 1. Co je to copywriting? Co je to webcopywriting? A kdo je to copywriter?
 2. Co by měl copywriter umět? A jaké by neměl dělat chyby?
 3. Typy zakázek pro copywritery
 4. Objektivní podmínky k práci
 5. Spolupráce s dalšími specialisty
 6. Co psát, jak a pro koho
 7. Co vše psát
 8. Copywriter a firemní identita / brant klienta
 9. Psaní s ohledem na cílovou skupinu
 10.  Texty a jejich struktura
 11. Texty a internet
 12. Jak zaujmout? Jak propagovat svou práci? Je dobré psát si blog?

Reference studentů z portálu VímVíc.cz:

 • Petra Skopcová
  Kurz byl přínosem, pokud jste skutečný začátečník a chcete si osvojit uplné základy. Chybělo mi více příkladů z praxe, nebo například vyhodnocení úkolů, praktické rady „do života“ nebo ukázky. Lektorka příjemná a to je vždy plus.
 • Bára Cadriková
  Kurz určitě doporučuji. Nejvíce se asi hodí začínajícím nebo mírně pokročilým copywriterům. Obsahuje spoustu informací nejen technického rázu typu „jak se copy dělá“, ale i jak se vůbec ve světě copywritingu zorientovat, co očekávat, co a jak nabízet, jak se profilovat… Vše je srozumitelně vysvětleno, osobně jsem s kurzem velmi spokojená.
 • Radek Kolínský
  Kurz pro mne byl velmi přínosnou a příjemnou záležitostí. Osvěžil jsem si základní pojmy, hlavně poznal nové a důležité věci. Lektorka znalá, konkrétní. Jen mi vadil občasný šum během přednášek, což ale na celkovém hodnocení nemění.
 • Helena Matoušková
  Kurz se mi líbil. Lektorka přednáší kvalifikovaně a jasně. Doporučuji!
 • Patrik Holubář
  Pro zájemce, který tento obor nedávno objevil, velmi přínosné. Prezentace by se daly vylepšit, tím, aby se nečetlo, co je na stránce, napsáno. Rovněž bych uvítal více příkladů z praxe. Celkově velmi milé a povzbudivé vedení kurzu.
 • Simona N.
  Pro mě jako začátečníka byl kurz velmi přínosný. Ocenila bych i čistě audio verzi na cesty a rozhodně zpětnou vazbu k úkolům.
 • Eva P
  Prinosny pro uplne zacatecniky. Chybely mi ukazky prikladu spravny X spatny. Dalo by se to prolozit vtipnyma ukazkami prikladu jak psat pro mladez i duchodce… kontrasty. Chybela mi rada, jak zjistit, kolik pisu uhozu, abych to nemusela pocitat, bylo-li zadani napsat text 800 Uhozu. Proste vychytavky z praxe nebo asp rada to odpovida priblizne 5radkum nebo 1/2 A4 apod. Chybelo take vyhodnoceni ukolu. Lektorka prijemna.

Odkazy a zmínky na sítích:

Konzultaci jednotlivých úkolů je možné si objednat individuálně, a to přes skype nebo e-mail. Cena konzultace: 600 Kč za 30 minut.

Máte zájem o téma copywritingu? Objednejte si srozumitelný kurz, který vás posune o pár kroků dál:

Objednejte si online kurz Jak na copywriting

 • Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje (e-mailová adresa, kontaktní informace a jiné) jsou zpracovávány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Veškeré sesbírané obchodní údaje jsou využívány pro účely technické správy webu či webové analytiky. Vaše osobní údaje jsou využívány k účelům, za kterými jste je poskytli, tedy k zasílání informací o kurzech copywritingu.
 

Protispamová ochrana