Jak na web a webový obsah: Dejte vědět o svém projektu v on-line světě

Jak na web a on-line propagaci, když se potřebujete soustředit na svůj projekt, a ne se stát IT odborníkem?

 
Kurz je složen z teoretické části, která se prolíná s praktickou. Při té si budete moct sami vyzkoušet to, o čem uslyšíte. Odnesete si praktické informace, zpětnou vazbu od lektorky a dalších účastníků, i vlastní zkušenosti.

 

Kristýnu Makovou mi seslalo samo nebe. Potřebovala jsem se prezentovat a nevěděla jsem vůbec nic. Kristýna mi pomohla naprosto ve všem – vytvořila profesionální web a poradila jak dát o své zahajující činnosti vědět světu. Trpělivě a opakovaně vysvětlovala co, jak a proč. Pro její precizní práci, udivující rozsah vědomostí v oboru, ale i pro její velmi přátelské a milé jednání, kdy získáte dojem, že se znáte vlastně velmi dlouho, ji s radostí doporučuji. (Martina Svobodová, terapeutka prirodni-detoxikace.cz)
 
Na kurz si můžete přinést ukázky textů a webového obsahu a dostanete na ně upřímnou zpětnou vazbu. Někdy může být i náročné ji vyslechnout, ale dozajista dostanete konstruktivní návrhy na zlepšení a možnost vše zase o kousek posunout. Krok za krokem. Celý kurz je založený na příjemné a tvůrčí atmosféře, ve které je možné pracovat s pozitivní i negativní zpětnou vazbou jako posilujícím prvkem a inspirací pro další práci.
 
Stává se, že se nějakému tématu věnujeme tak usilovně a intenzivně, až máme pocit, že jsme vyčerpali všechny možnosti, nic moc nového nás nenapadá. Mnozí lidé, realizátoři, tvůrci, kreativci a psavci mají tuhle zkušenost. Ale právě týmová práce, konzultace, brainstorming a rozvíjení myšlenek pomocí zpětné vazby je to, co vás může přivést opět na cestu inspirace a radostné tvořivosti.
 
 
Kristýna Maková hodnotila na základě naší vzájemné dohody náš web. Cílem bylo připravit analýzu, v níž zhodnotí informativní hodnotu i přitažlivost pro čtenáře; v případě nalezení nedostatků také navržení konkrétních opatření ke zlepšení fungování webových stránek. Na základě jejích doporučení jsme tedy mírně změnili grafickou úpravu textů, zadávání klíčových slov apod. To s sebou přineslo velmi rychle efekt v podobě mediálních citací i bez předchozího upozornění redakce na konkrétní téma. Její práci tak lze hodnotit nejen jako dostatečně rychlou s osobním přístupem, ale zejména také jako dostatečně kvalitní pro zatraktivnění stránek. (Aleš Krebs, tiskový mluvčí České lékárnické komory)
 

Co se na kurzu dozvíte?

  • Web: Co je to doména, hosting nebo redakční systém? Jak podpořit svou práci (profesionální) webovou prezentací? Jak zabezpečit citlivá data a fotky?
  • Webový obsah: Jak s ním pracovat? Jak ho vytvářet? K čemu je potřeba strategie a publikační plán?
  •  SEO, SEM a MSEO vs. content marketing: Co to je? Jakou to má souvislost s webem a vyhledávači?
  • Sociální sítě: Facebook. YouTube. Instagram. Twitter. Jak na ně? A k čemu jsou dobré? A je to vůbec nutné?
  • Další způsoby on-line komunikace s veřejností jako podpora PR a fundraisingových aktivit: komunikace s médii a novináři, e-mailing a newslettery, blog a webový obsah, sociální sítě a interakce. Jak s nimi pracovat? Jak to naplánovat?
  • Fotky, ilustrace, texty a základy autorského práva: Co můžeme publikovat? Odkud si můžeme brát fotky, abychom měli jistotu, že nedostaneme pokutu za jejich použití? Jak nakládat s webovým obsahem eticky? A co ochrana osobních údajů?
 

Pro naši organizaci bylo setkání s Kristýnou velkým přínosem a prakticky dnes a denně v naší práci vycházíme z jejích rad a doporučení. Díky zkušenostem, které nám předala, jsme v oblasti propagace firmy nastavili změny, které naši práci zefektivnily. Kristýniny služby doporučuji. (Daniela Vašíčková, zakladatelka organizace Family and Job)


Maximální počet účastníků: 12

Cena: 3500 Kč (bez DPH, cena je konečná)
Délka kurzu: Jednodenní, 09:30-16:30

Lektorka: Kristýna Maková

Lze realizovat také jako firemní kurz.

Nejbližší termíny:

05.03. 2020 – Praha, Obyvák, Žitenická 9D, 190 00 Praha 9 – Prosek (mapa)

Přihláška na kurzy copywritingu

  • Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje (e-mailová adresa, kontaktní informace a jiné) jsou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů popsanými zde.
 

Protispamová ochrana