Contesaur

Je český nástroj, který vytvořili lidé se zkušenostmi s agenturní prací tak, aby jim usnadnil správu a sdílení obsahu a obsahových plánů a také komunikaci v týmu. Takže, je to nástroj vhodný pro jednotlivce i celé týmy, pro spolupráce i delegování (části) práce s obsahem.

V tomto nástroji můžete snadno u každého článku, příspěvku e-mailu nebo čehokoli dalšího označit, kterého segmentu, které fáze vaší cílové skupiny se týká, které cílové skupiny a které její fáze, a nejen díky tomu přehledně vyhledávat, ale také si prohlížet a dále zpracovávat statistiky, které vám tento nástroj nabízí a které se týkají třeba toho, pro kterou fázi své cílové skupiny podle frameworku STDC, segment svého publika tvoříte a publikujete obsah nejčastěji (studené publikum, zákazníci, věrní zákazníci či klienti a další).

💡 Contesaur mě zaujal natolik, že jsem tu navázala affiliate spolupráci – což v praxi znamená, že ode mě můžete dostat kód, který vám prodlouží zkušební období. Stačí, když mi napíšete přes kontaktní formulář na této stránce a já Vám pošlu kód, který vám zkušební období zdarma prodlouží z jednoho týdne na jeden měsíc.

Affiliate kód a informace o budoucím webináři

Contesaur – affiliate kód a webinář

Napište si o affiliate kód, který vám prodlouží zkušební období zdarma z jednoho týdne na jeden měsíc. A zároveň o informace o webináři pod hlavičkou CopyAkademie, který ukáže, jak lze s tímto nástrojem pracovat.

.