Firemní kurzy

Odborné školení přesně pro vaši společnost, organizaci i projekt, založené na tématech, kterými se zabývá vaše společnost a zaměstnanci, nepatří mezi klasické výdaje, je to spíš investice.

Firemní kurzy

Školení, kurz nebo webinář, který bude pro vaše zaměstnance a spolupracovníky inspirací při vytváření obsahu webů a sociálních sítí pro vás i vaše klienty,

nový úhel pohledu, zpětná vazba s odstupem a práce formou odborného školení spojeného i s prvky facilitace podporující týmovou spolupráci,

to všechno může obohatit, co děláte.

Svěřte se do rukou zkušené content specialistky, copyeditorky a lektorky, která má zkušenosti i z praxe při budování a rozvíjení vlastních projektů, i jejích spolupracovníků.

Ráda vytvořím kurz, webinář nebo školení přesně pro vás, založený na tom, co potřebujete. Zapojím své kolegy a spolupracovníky tak, aby pro vás bylo školení skutečně užitečné, zároveň vás bavilo, a to i díky své pestrosti, kterou skýtají právě takové spolupráce více zapojených lektorů.

Vybrat si můžete také kterýkoliv z již realizovaných formátů kurzů, které na najdete na webu. Můžou vás inspirovat i reference, které kurzy získaly od účastníků.

Rozšiřte obzory i vzdělání svých zaměstnanců.
Přímo u vás ve firmě.

Kurz na míru? Nebo některý z běžně realizovaných?

Příklady kurzů

Maximální počet účastníků ve skupině – dle typu školení či webináře: individuální, až 4 účastníci, až 8 účastníků, až 20 účastníků nebo dle domluvy

Cena celodenního školení (09:30-16:30, včetně přestávek):
35.500 Kč

Cena intenzivního workshopu pro menší počet (ideálně 4-6) účastníků (10:00-15:00, včetně přestávek):
21.500 Kč

Cena půldenního kurzu nebo webináře (09:30-12:00/14:00-16:30, včetně přestávek):
15.500 Kč

Ceny jsou kalkulovány včetně přípravy, dopravy i následné komunikace s účastníky po kurzu po dobu 7 dní. Uvedené ceny jsou konečné, nezahrnují DPH.

Chcete vytvořit školení dle vlastního zadání a požadavků? Napište na chcipsat@copyakadeie.net.

Ať už budete chtít firemní kurz realizovat z vlastních finančních prostředků, nebo se vám podaří získat finanční prostředky díky dotačním programům podporujícím vzdělávání zaměstnanců, ráda pro vás vytvořím kurz tak, aby byl pro vaše zaměstnance maximálně užitečný, praktický, a ve výsledku přispěl nejen k jejich rozvoji, ale i rozvoji celé vaší společnosti.

Vytvořím školení, které bude odpovídat vašemu zadání a požadavkům. Napište na chcipsat@copyakadeie.net.

Připojte prosím informaci, že poptáváte kurz pro firmu (uveďte prosím i počet zaměstnanců, pro které chcete školení realizovat) a jakých se má týkat témat a oblastí. Vše ostatní spolu už vyřešíme během e-mailové nebo telefonické komunikace.

Kde už jsME kurzy, WEBINÁŘE A KONZULTACE realizovalI?

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.