Firemní kurzy

Chcete dopřát svým zaměstnancům odborné školení, které jim bude inspirací při vytváření tvořivých obsahů webů a sociálních sítí pro vás i vaše klienty? Svěřte je do rukou zkušené content specialistky, copyeditorky a lektorky. Ráda vytvořím kurz na míru tomu, co potřebujete. Nebo si vyberte kterýkoliv z realizovaných kurzů. Rozšiřte obzory i vzdělání svých zaměstnanců. Přímo u vás ve firmě.

Kde už jsem kurzy realizovala?

Reference

Školení copywritingu s Kristýnou bylo skvělé. Dokázala výborně dešifrovat a reflektovat naše potřeby a problémy a uzpůsobit nám tak školení krásně „na míru“. Pracovala s námi jak individuálně, tak jako s celkem a dala nám spoustu užitečných podnětů pro další práci. Mimo to je velmi milá, příjemná a ve svém oboru (a nejen v něm) se evidentně opravdu vyzná. Můžu vřele doporučit! (Anna Polášková, LHMS)

Kurz na míru? Nebo některý z běžně realizovaných?


Maximální počet účastníků: 8

Cena celodenního kurzu (09:30-16:30): 25.100 Kč (bez DPH)

Cena půldenního kurzu (09:30-12:30/13:30-16:30): 15.200 Kč (bez DPH)


Napište si o firemní kurz!

Ať už budete chtít firemní kurz realizovat z vlastních finančních prostředků, nebo se vám podaří získat finanční prostředky díky dotačním programům podporujícím vzdělávání zaměstnanců, ráda pro vás vytvořím kurz tak, aby byl pro vaše zaměstnance maximálně užitečný, praktický, a ve výsledku přispěl nejen k jejich rozvoji, ale i rozvoji celé vaší společnosti.

Do poznámky prosím napište, že poptáváte kurz pro firmu (uveďte prosím i počet zaměstnanců, pro které chcete kurz realizovat). Vše ostatní spolu už vyřešíme během e-mailové nebo telefonické komunikace.

Přihláška na kurzy copywritingu

  • Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje (e-mailová adresa, kontaktní informace a jiné) jsou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů popsanými zde.
 

Protispamová ochrana