ŽIVĚ A S PODPOROU: Pečujte o své klienty a prodávejte díky obsahu

Využijte informace, které máte, a vytvářejte obsah, který vám pomůže pečovat o klienty a prodávat

je čtyřtýdenní autorský on-line program Kristýny Makové, při kterém si vytvoříte základ své obsahové strategie a rovnou ho využijete. Teorie je tu spojená s praxí tak, aby vás pomohla nasměrovat, vše pro vás zjednodušila a mohli jste to snadno sami aplikovat na to, co sami děláte.

On-line program s pododporou

V průběhu kurzu budete mít podporu ve Facebookové skupině a přístup k členské sekci. Ten vám zůstane ještě rok po skončení kurzu.

A jako bonus získáte po skončení také tříměsíční přístup k on-line programu Základy content marketingu I: Těší mě, jsem váš obsah (roční licence v ceně 9.900 Kč).

Jak poznáte, že bude tento on-line program užitečný i pro vás?

Pokud jste alespoň na jednu z otázek odpověděli ANO, pak čtěte dál, protože v tomhle on-line programu na ně najdete odpovědi.

Přidejte se k čtyřtýdennímu programu a udělejte si v tom jasno – zaměřte své síly a neplýtvejte zbytečně energií

Obsah kurzu

Jak začít

Dřív, než začnete strategicky plánovat, potřebujete si shrnout a pojmenovat svá východiska, aktuální situaci a stav a také své cíle, tedy to, kam byste rádi s pomocí toho všeho došli. S tím se můžete seznámit právě tady.

Co bude součástí programu jednotlivých týdnů?

Co je to ten content marketing? A jak vám ohraničení může uvolnit ruce?

Proč tvořit obsah, který zajímá vaši cílovou skupinu a zároveň baví i vás?

Co je to cílová skupina? A co persona? A k čemu se vám může hodit? – sestavíte si tu i vlastní popis persony či person

Co je to obsahová strategie? A co publikační plán? A jak s nimi pracovat?

Co se bude dít?

Program probíhá od 1. do 29. dubna. Jeho součástí bude každý týden video a živé vysílání ve skupině, e-maily, pracovní listy a podklady. A stálá podpora ve skupině, ve které budu odpovídat na vaše dotazy.

Součástí programu není osobní konzultace nebo individuální podpora a komunikace na messengeru či po telefonu. Konzultaci si můžete objednat nad rámec on-line programu.

01

získáte přístup do členské sekce a Facebookové skupiny

02

v členské sekci vám budou zpřístupněny texty, videa a také pracovní listy, budou vám ode mě chodit také e-maily s informacemi

03

získáte přístup do facebookové skupiny, kde budete moct pokládat svoje dotazy (skupina bude aktivní po dobu trvání programu, pak bude archivována)

Lektorka

Kristýna Maková

OBSAHOVÝ MARKETING dodá strukturu toku inspirace, vašich myšlenek a nápadů. Díky němu získá váš obsah potřebnou a srozumitelnou formu. 

Kristýna vám ukáže, jak pomocí obsahu opečovat své klienty, jak si můžete některé kroky plánovat, i to, jak díky obsahu můžete zvýšit organické dosahy, a tím být víc vidět i lépe prodávat.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.