Video kurz úvodu do obsahového marketingu: Začněte mindsetem a důležitými informacemi

V čem vám může být prospěšný obsahový marketing?

Pokud jste se ještě s obsahovým marketingem nesetkali, nebo sice setkali, ale jen hodně letmo, díky tomuto video kurzu zjistíte, v čem může být užitečný nejen vám, ale i vašim zákazníkům a klientům. 

Obsahový marketing je úžasným nástrojem, který nám pomáhá budovat vztahy se zákazníky, je investicí, která se může časem krásně zúročit. Dozvíte se také, jak vám může obsahový marketing pomoct při budování značky a prodejích.

o čem se dozvíte víc

Díky tomuto video kurzu o obsahovém marketingu si ujasníte základy a můžete zjistit, jak využít obsahový marketing ve svůj prospěch a podpořit díky němu svůj projekt, značku i prodeje.

Jak poznáte, že bude tento video kurz užitečný i pro vás?

Pokud jste alespoň na jednu z otázek odpověděli ANO, pak čtěte dál, protože v tomhle video kurzu na ně najdete odpovědi.

Přidejte se k více než stovce lidí, kteří se přihlásili k webináři, ze kterého vznikl tento video kurz i samotnému video kurzu

Obsah video kurzu

Jak začít

Co se ve video kurzu dozvíte?

Abyste netvořili jen obsah pro obsah, potřebujete vědět, jaký máte cíl. Obsahový marketing je cílená činnost. Jak se to v praxi projevuje? A jakou má obsahový marketing souvislost se SEO?

Obsahový marketing je úžasným nástrojem, který nám pomáhá budovat vztahy se zákazníky, je investicí, která se může časem krásně zúročit. Víc se dozvíte přímo ve videu.

Důležité je začít nastavením mysli, tzv. mindsetem. Když si nastavíte svou mysl na určitý druh uvažování o práci s obsahem, může vám to jeho následné tvoření velmi ulehčit:

Přistupujte k tvoření a publikování obsahu ve spojení s prodejem nebo další konverzí či podporou vašich aktivit. Vaše kroky díky tomu můžou být nejen koncepčnější, ale i daleko odvážnější.

Obsahový marketing vám zajistí větší dosahy s menšími náklady. Pomáhá vám také tvořit vztahy s vaším publikem, cílovou skupinou, zákazníky a klienty. Nebo i tvořit podklady pro další spolupráce a delegování. Víc se dozvíte přímo ve videu.

Obsah může být všechno, co je on-line, to, čím se prezentujeme, pomocí čeho prodáváme, ale i to, co prodáváme. V on-linu je obsah prakticky všechno, a proto je práce s ním tak důležitá. Obsah je ve virtuálním světě svého druhu surovina,  kterou můžete dál zpracovávat a se kterou můžete dál pracovat. Víc se dozvíte přímo ve videu.

Obsahová strategie je srozumitelně strukturovaný popis toho, co je součástí práce s vaším obsahem, jakým způsobem s obsahem pracujete, jak chcete vyhodnocovat výsledky této práce. 

Publikační plán je jízdní řád konkrétních kroků, které jsou v souladu se strategií, jejich rozvržení v čase a vzájemné provázání.

Na webu. Na sociálních sítích. V e-mailech, ale i jinde, v rámci vašich on-line aktivit i těch v jiných médiích nebo fyzické realitě. To všechno můžete zohlednit a vzájemně propojit. Víc se dozvíte přímo ve videu.

Nejde jen o to psát, fotit, natáčet, ale mít jasno v tom, co chcete, než to začnete dělat.

Dřív, než začnete něco dělat, přemýšlejte o tom, jak to chcete a proč.

Plánovat jen tak je docela snadné. Něco vymyslet. Ale smysluplně plánovat tak, aby to bylo v souladu s realizací a realizovatelné, už tak jednoduché není. Víc se dozvíte přímo ve videu.

Ucelený on-line program Základy content marketingu I: Těší mě, jsem váš obsah, prakticky navazuje na video kurz (záznam webináře) o obsahovém marketingu.

S pomocí tohoto on-line programu si můžete vytvořit základ pro svou obsahovou strategii sami, nebo s doplněním několika konzultací. Víc se dozvíte přímo ve videu.

Co o kurzu napsali ti, kteří ho viděli?

Jak probíhá video kurz

K video kurzu budete mít přístup v členské sekci a zároveň získáte přístup do Facebookové skupiny, ve které se budete moct ptát na to, co vás zajímá nebo co byste si chtěli v souvislosti s video kurzem doplnit. 

Video kurz vznikl díky zpracování záznamu živě vysílaného webináře přibližujícího témata úvodu do obsahového marketingu.

01

Po uhrazení video kurzu získáte přístup do členské sekce, ve které najdete další potřebné informace.

Jsou tu i informace o dalších navazujících programech a konzultacích, které vám můžou pomoct téma rozvíjet dál.

02

Kurz je rozdělen na pět hlavních videí, ze kterých můžete načerpat inspiraci a dozvědět se mnoho zajímavého. Najdete tu ale i další čtyři videa doplňková.

Celková délka všech videí je cca 55 minut. Přístup ke všem videím budete mít po dobu 1 roku.

03

Získáte přístup do Facebookové skupiny, ve které budete moct pokládat svoje dotazy. Skupina je vám otevřená po celou dobu, po kterou máte přístup k video kurzu.

Odkaz na skupinu najdete ve zpřístupněné členské sekci na stránce video kurzu.

Lektorka

Kristýna Maková

OBSAHOVÝ MARKETING je úžasný nástroj, díky kterému můžete organicky zvýšit dosah svého projektu či značky. Pomáhá v udržitelnosti toho co děláte, pomáhá vám i v prodeji. Díky investicím do kvalitního obsahu můžete dokonce v důsledku i snížit svoje náklady na placenou reklamu.

Content marketing není jen pro marketéry a copywritery. Je pro všechny. Jeho principy můžete využívat ve svůj prospěch i vy! ❤

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.