Konzultace: S radostí s vámi budu sdílet své zkušenosti i pohled na věc

Kristýna Maková (Foto: Miloš Turek, Český rozhlas - Radio Praha)Ráda se s vámi podělím o své zkušenosti, které jsem nasbírala na více než stovce zakázek a projektů, které jsem za dobu své profesní dráhy spoluvytvářela, pomáhala realizovat, ke kterým jsem přispěla svou troškou nebo ke kterým jsem přispěla konzultacemi (několik desítek referencí najdete v mé profesní prezentaci Na volné noze).

Ráda vám poradím, pomůžu vám v tom, abyste se vydali správným směrem, ve spolupráci s vámi vytvořím obsahovou strategii pro váš projekt. U všeho bude třeba vaší součinnosti, protože o tom, co děláte, toho nikdo neví víc než právě vy. Pokud patříte mezi ty, kteří tohle kvitují s radostí, bude vás spolupráce těšit. Pro odhodlané a otevřené lidi to znamená obrovský posun kupředu, k větší samostatnosti a tvůrčí svobodě.

Pro naši organizaci bylo setkání s Kristýnou velkým přínosem a prakticky dnes a denně v naší práci vycházíme z jejích rad a doporučení. Díky zkušenostem, které nám předala, jsme v oblasti propagace firmy nastavili změny, které naši práci zefektivnily. Kristýniny služby doporučuji. (Daniela Vašíčková, zakladatelka organizace Family and Job)

Hledáte-li instantní řešení, borce, který všechno odmaká za vás, aniž by ho zajímal váš pohled, protože to všechno ví líp, obraťte se prosím na někoho jiného.

Spolupráce s Kristýnou Makovou je pro mě velice obohacující a zároveň osvobozující. I když je web v dnešní době nezbytností a jeho náplň velice důležitá, poměrně hodně jsem tápala, ale od setkání a spolupráce s Kristýnou mám dojem, že je vše snadné. Kristýna je velmi empatická, vnímavá, ale i přímá a stojí si za svými názory a myšlenkami, protože ty jsou protkány jejími zkušenostmi a praxí. A její technické dovednosti mě ohromují. Jak umí vše propojit a spustit a ono to krásně funguje. Za sebe mohu říct, že dnes si nechám velice ráda dobře poradit, než abych vymýšlela laické rádoby dobré nápady. Kristýna má prostě tah na branku a ví co se nyní „nosí“. (Iva Pfefferová, zakladatelka a ředitelka společnosti VIDI reklama)

S čím vám můžu pomoct

Potřebujete konzultaci ke svému projektu?

Hledáte někoho, kdo vám poskytne upřímnou zpětnou vazbu s ohledem na své zkušenosti v oboru?

Rádi byste znali názor někoho nestranného na to, co vytváříte?

Začínáte a potřebujete se s někým poradit, co nebo koho budete potřebovat k tomu, abyste mohli začít bez některých zbytečných komplikací?

Chcete zjistit, jak můžete dát o sobě, své značce, svých službách nebo produktech, které vytváříte, vědět v on-line světě svým (potenciálním) klientům? Udělat si přehled o tom, jaké nástroje a cesty využít nebo zvolit?

Hledáte copyeditora svých textů? Potřebujete doporučení, kam posunout své texty a obsahovou stránku svého webu nebo e-shopu?

Chcete pomoct s názvem projektu, slogany, claimy nebo názvem domény, tedy adresou, na které budete k nalezení pro své klienty? Nebo vás zajímá pohled někoho, kdo se slovy a texty pracuje, tedy zpětná vazba na ty stávající nebo ty, které jste vymysleli vy nebo pro vás vytvořil někdo jiný?

Potřebujete posunout obsahovou nebo funkční stránku svého webu a chcete srozumitelnou analýzu, která vám přehledně shrne, jakým směrem se můžete vydat a co všechno změnit i zachovat?

Potřebujete zadání pro copywritera, UX/UI specialistu, webdesignera, marketingového specialistu a nevíte, jak na to, abyste dostali to, co potřebujete?

Potřebujete zkonzultovat současné webové řešení, koncepci, publikační plán, obsahovou strategii nebo jednotlivé texty svého blogu?

Chcete zkonzultovat některý z úkolů copywriterského on-line kurzu?

Měl jsem to štěstí, že jsem s Kristýnou spolupracoval na textech pro klienta provozujícího advokátní službu, kde dokázala přepsat komplikované právní formulace do lidsky srozumitelné řeči. Z testování víme, že po této i dalších úpravách klienti daleko lépe chápou, co služby obsahují a co získají, pokud je využijí. Talent, nebo skvěle provedené řemeslo? Nevím, ale je mi jasné, že služeb Kristýny opět rád využiji. Doporučuji ji vřele všem co tápou, jak mít na webu čtivé texty nebo si neví rady s obsahovou strategií. (Jirka Chomát, podnikatel změn v e-commerce)

Některé z otázek můžeme společně se zpětnou vazbu celé skupiny vyřešit během kurzů:

Konzultace může probíhat prostřednictvím e-mailové konzultace, skypu nebo osobně.

Ceny konzultací:

  • e-mail, skype, osobní schůzka: 60 minut za 2500 Kč (bez DPH)
  • rozsáhlejší práce nacením dle domluveného zadání

Konzultace, jako když najdete...

  • Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje (e-mailová adresa, kontaktní informace a jiné) jsou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů popsanými zde.
 

Protispamová ochrana