Konzultace

Kristýna Maková (Foto: Miloš Turek, Český rozhlas - Radio Praha)

S radostí s vámi budu sdílet informace i své zkušenosti, které jsem nasbírala na více než stovce zakázek a projektů, na kterých jsem se za posledních 15 let podílela.

Ráda zodpovím vaše otázky a ukážu vám nové možnosti.

U toho všeho budu potřebovat i vás,
protože o tom, co děláte, toho nikdo neví víc než právě vy.
Pokud patříte mezi ty, kterým tahle informace udělala radost, bude vás spolupráce se mnou těšit. Uděláte další krok kupředu, k větší podnikatelské i prezentační tvůrčí svobodě.

S čím vám pomůžu pomoct a poradit?

Konzultace obsahového marketingu

Konzultace práce s obsahem a texty na webových stránkách a sociálních sítích, obsahové analýzy i strategie

Marketingové a byznys konzultace

Konzultace komerčních i „neziskových“ projektů a konceptů, na které práce s obsahem a texty navazují

Jak probíhá spolupráce?

Pokud se ještě neznáme nebo jsme dosud nespolupracovali, ideální je začít úvodní konzultací. Můžeme tak spolu při jednorázové konzultaci vyřešit to, co potřebujete, nebo ji pojmout jako úvodní a dál ve spolupráci pokračovat na základě některého z konzultačně-realizačních balíčků.

📌 Úvodní nebo jednorázová konzultace obsahového marketingu

v rozsahu 90 minut stojí 3.900 Kč

Spolupráce začíná tím, že vyplníte dotazník, ze kterého se o vás dozvím, co potřebuju vědět. Vy mi řeknete, co potřebujete a s čím chcete pomoct. A na to se zaměří moje i vaše pozornost. Naše spolupráce tak bude smysluplná a efektivnější. A vy budete její skutečnou součástí, protože o vás to celé je a bez vás se to neobejde.

Kde se setkáme?

Konzultace můžou probíhat formou osobního setkání, telefonického rozhovoru nebo přes některou z on-line aplikací a platforem, jako je Google Meet. Některé konzultace můžeme realizovat i formou společné práce na sdíleném dokumentu nebo přes e-mail. 

📌 Rozsáhlejší práce nacením dle domluveného zadání: pište na chcipsat@copyakademie.net

Objednejte si konzultaci:

Pro objednání konzultace pište na chcipsat@copyakademie.net nebo rovnou objednejte přes formulář na stránce a připojte informace o tom, s čím potřebujete pomoct. Navrhnu vám možnosti, jak vše posunout dál.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.