Copy koučink old

Potřebujete průvodce na cestě plné slov, textů a skrytých odboček nejrůznějších významů a nuancí?

Hledáte cestu, jak psát? Je pro vás psaní nejen obživou, ale také důležitým prostředkem vyjadřování a sebevyjádření?

Potřebujete psát: Nic nenapíšete, dokud něco nenapíšete!

Napište mi na chcipsat@copyakademie.net. Ráda se s vámi sejdu a proberu možnosti, jak vám můžu být na té vaší cestě prospěšná.

Žádné obecné návody u mě nehledejte. Všechno důležité už dávno víte a máte. Já jsem tu od toho, abych vám to pomohla objevit. Bude to pro vás hodně obohacující cesta, otevřete-li se sami sobě.

Kristýnu a její práci, která se dá označit i za přátelskou pomoc, bych všem jen doporučila. Dokáže vás povzbudit, ukázat vám i jiné úhly pohledu, které možná sami nevidíte. Zaměřuje se přesně na to, co je třeba a umí hezky roztřídit myšlenky a nenechá vás zbytečně „kličkovat“ v tom co chcete udělat, kam se chcete posunout. Posune vás přesně k vašemu záměru. Není to o tom, že by udělala práci za vás, ale velmi dobře vás namotivuje, abyste to udělali sami, což je velmi důležité, protože ve výsledku zůstává autenticita toho, kdo práci zadává. Spolupráce s ní je vždy velmi příjemná a obohacující. Mohu jen doporučit. (Soňa Pavlincová, lektorka prožitkových kurzů a zakladatelka projektu Cesty země)

Tohle není instantní copy inkubátor. Je to způsob, jak dojít ke své jedinečnosti. Protože, když budete dělat to, co vás těší, jak nejlépe umíte, přestanete vnímat ostatní jako konkurenci. To, co vy, tak jako vy, nikdo jiný neumí. Dva, kteří dělají totéž, ve skutečnosti nedělají totéž.

Přestaňte kopírovat ostatní, ať už jsou sebevíc úspěšní. Najděte si vlastní cestu. Protože, žijete-li život někoho jiného, nemůžete být šťastní. Proč by to na té profesní dráze mělo být jinak? Buďte svobodní. A sami sebou.

Psaní není jen o psaní. Objevte ve všem, co děláte, radost a sami sebe.

Těším se na naše setkání!

Pro naši organizaci bylo setkání s Kristýnou velkým přínosem a prakticky dnes a denně v naší práci vycházíme z jejích rad a doporučení. Díky zkušenostem, které nám předala, jsme v oblasti propagace firmy nastavili změny, které naši práci zefektivnily. Kristýniny služby doporučuji. (Daniela Vašíčková, zakladatelka organizace Family and Job)

Cena konzultační hodiny: 3.500 Kč bez DPH. Jednorázová konzultace nebo úvodní konzultace na začátku spolupráce v rozsahu 90 minut: 3.900 Kč bez DPH. Cena copy koučinku dle domluveného zadání a rozsahu.

Zajímá vás víc? Napište na chcipsat@copyakademie.net.

Nebo rovnou objednejte níže to, co potřebujete: