CopyAkademie.NET :: Praktické kurzy a konzultace pro ty, kdo řeší texty, obsah, obsahové strategie a PR. Kurzy pro začínající copywritery.

[et_pb_section][et_pb_row][et_pb_column type=“4_4″][et_pb_text]

CopyAkademie.NET je projekt copywriterky a lektorky Kristýny Makové (profesní profil s referencemi na portálu NaVolnéNoze.cz):

Roky v oboru mě hodně naučily. Teorie je užitečná, praxi se ale nic nevyrovná. Copywriting se jako obor na žádné škole neučí, a přitom jsou na tuhle profesi kladeny vysoké nároky. Proto jsem se rozhodla zrealizovat myšlenku praktické školy copywritingu, kterou jsem už dlouho nosila v hlavě. Postupně se k tomu přidaly i další obory a témata, a tak se v rámci CopyAkademie.NET realizují kurzy a konzultace na témata prezentačních dovedností, on-line marketingu, obsahových strategií nebo i PR.

Ráda se podělím o své zkušenosti i praktické tipy dalších odborníků, kteří se coby externí lektoři do projektu zapojili. A moc se těším na inspiraci, kterou s sebou přinese každý z účastníků.

O webech a jejich obsahu školím i přednáším:

„Kristýna Maková s námi spolupracovala na dvou kurzech Digitální garáže pro ženy. Pro dvě skupiny žen – podnikatelky a ženy z korporací – připravila na míru vstup na téma „Potřeba webových stránek a jejich obsah“. Od základních pojmů až po obsahovou strukturu velmi srozumitelně a podnětně! Určitě se již nyní těšíme na další spolupráci!“ (Marie Krátká, Industry Manager, Google.com)

Zajímá vás, jak se dívám na svou práci, vytváření webového contentu, i proč realizuju kurzy podle svého? Přečtěte si rozhovor pro objevit.cz: Žádný copywriter nemá patent na řešení, poslední slovo má klient

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]