Napište si text o sobě a svém projektu s pomocí inspirativní zpětné vazby

Práce s textem je projevem vaší zákaznické péče v on-line světě. Napište si základ textů během jedné soboty.

V příjemném prostředí coworkingového centra nebo on-line si budeme povídat a psát. 

Taky na to už týdny a měsíce myslíte, … a ne a ne se k tomu dostat? Nebo už píšete, ale pořád se vám to nezdá dost dobré?

Zaměříme se na statické stránky webu, konkrétně na váš osobní nebo firemní profil. Seznámíme návštěvníky webu přímo s vámi.

Pokud už vlastní texty máte, získáte cennou zpětnou vazbu a můžete je na jejím základě upravit, nebo úplně přepsat.

Co vás čeká a nemine?

📌 Povím vám o tom, jak si napsat autentické texty na web, které se budou hezky číst a zaujmou návštěvníky vašich stránek a vaše klienty.

📌 Ukážu vám, jak na to, abyste mohli začít psát, texty upravili a rozšířili. Nebo naopak zkrátili.

📌 K textům, které vytvoříte, získáte zpětnou vazbu nejen ode mě, ale i od ostatních účastníků kurzu. A můžete na nich s radostí a větší lehkostí pracovat i po skončení kurzu.

📌 Dozvíte se, jak dlouhé by texty měly a mohly být a jak by měly vypadat, nebo proč jsou tak důležité reference, a jak s nimi pracovat.

📌 Budete-li chtít, ukážu vám i to, kde najdete zajímavé ilustrace, které budete moct na webu bez obav použít.

📌 Máte vlastní text? Při kurzu můžete pracovat i s ním.

📌 A v neposlední řadě zjistíte, co je to SEO/SEM a content marketing, a jak s tím v textech na svém webu pracovat.

Co si z kurzu odnesete?

základy textů na vlastní webové stránky, na kterých budete moct dál směle pracovat

zpětnou vazbu od lektorky i spolukurzistů

✏ a třeba i nadšení pro další psaní

Co budete potřebovat?

✔ volnou sobotu

✔ vlastní notebook nebo netbook s internetovým připojením

✔ chuť si trochu povídat, trochu poslouchat a trochu psát

Věnujte jednu sobotu své webové prezentaci a napište si texty, kterými jste si doteď jen sami lámali hlavu, se zpětnou vazbou od zkušené copywriterky i spolukurzistů.

Přestávka na oběd od 12:00 do 13:00 (čas je orientační).

Reference účastníků:

 • Jáchym Pospíšil, Shameless
  Mně se kurz líbil, byl to nový pohled na sebeprezentaci. Nejvíc pro mě bylo přínosné dostat zpětnou vazbu na to, jak naši věc popisuji, protože to se člověk nikdy takhle napřímo nedozví, a jak to působí, může odhadovat jen podle reakcí posluchačů.
 • Lucie Šedivá
  Zajimave pojaty kurz, clovek se na psani i na sebe podiva z jineho uhlu, coz muze pomoci k dalsi tvurci cinnosti
 • Radka Bažantová, terapeutka metody RUŠ
  Už měsíce jsem se chystala napsat nové texty na svůj web a pořád ne a ne cokoliv zplodit. Ani jsem nezačala psát… 🙁 Velmi praktický a tvořivý kurz s Kristýnou mi ukázal, že v tvůrčím „stresu“ jsem schopná napsat výstižný text za velmi krátkou dobu. Považuji to, v mém případě, až za zázrak. 🙂 Také se mi moc líbila spolupráce s ostatními účastníky kurzu a jejich zpětná vazba a nezúčastněný pohled na mou práci. Určitě to nebyl poslední Kristýnin kurz, který jsem absolvovala.
 • Marie Kozmová, specialistka na on-line marketing
  Kurz vám dá přesně to co slibuje – u dobré kávy si napíšete vlastní texty na web, které navíc otestujete ve skupině a hned na ně dostanete zpětnou vazbu. Kurz doporučuju všem, kteří texty občas píší, ale vždycky se s tím trochu trápí. Za jedno příjemné odpoledne si napíšete texty, které vás budou bavit a které vám budou dělat radost. Dá vám to novou chuť do psaní a tvoření. Kristýna je zkušená a vstřícná lektorka a celý den pod její taktovkou příjemně plyne. Obdivuju, jak dokáže už na první poslechnutí odhalit slabší místa textu a hned přichází s alternativami – a to je alespoň pro mě ten největší důvod, proč vyrazit na kurz a netrápit se s texty sám. Je to jeden z mála kurzů, na kterých si můžete s čistým svědomím vyřídit své pracovní povinnosti, tedy pokud zrovna píšete web 😉
 • Olga Rochowanská, modní stylistka
  Kurz se mi moc líbil, byl návodný a poučný. Dozvěděli jsme se spoustu tipů a také čeho se vyvarovat. Sešla se tam prima skupina, která se zpětnými vazbami navzájem hodně obohatila.
 • Bára Perglová, HNST.LY
  Kristýna je výborná lektorka, která se na vaše texty koukne úplně novýma očima! A to přesně potřebujete, když se chcete zlepšit v psaní. Tenhle kurz tak splnil všechno, co jsem čekala a vlastně něco mnohem víc. Strávila jsem parádní kreativní den v přítomnosti prima nových lidí a nechala si vyprávět jejich příběhy. Kristýnin kurz vám nejen zlepší psaní, ale naučí vás mnohem lépe poslouchat. Nakonec mi právě díky tomu došlo, že někdy psaný text zbytečně moc vymýšlíme, místo toho, abychom poslouchali a zachycovali myšlenky a příběhy tak, jak skutečně jsou.
 • Petr Mader
  Jednoznačně inspirativní kurz, kde se teorie skvěle prolínala s praxí. Získali jsme spoustu užitečných tipů jak na texty na webu.
 • Gabriela Ducháčková
  Kurs díky osobitému přístupu lektorky Kristýny byl nadočekávání nabitý podstatnými a hlavně užitečnými „radami“ a tipy, jak si poradit s psaním textů na web. Praktická část se výborně prolínala s teorií, která byla podávaná poutavou formou. Kupodivu mě kurs „nakopl“ i v mnoha jiných ohledech..jednoznačně inspirativní, potřebné když chcete přejít k psaní s vlastním „rukopisem“:)
 • Vítek Procházka, Chůdadlo

  Kurz byl velmi příjemný a podnětný. Získali jsme velkou chuť se pustit do psaní.


Maximální počet účastníků: 8 (pro kurz v coworkingovém centru), 6 (pro on-line kurz)

Cena: 3.900 Kč (kurz v coworkingovém centru), 1.900 Kč (on-line kurz pro 6 účastníků) nebo 2.900 Kč (on-line kurz pro 3-4 účastníky)

Délka kurzu: Jednodenní, 10:00-16:00 (kurz v coworkingovém centru), 10:00-15:00 (on-line kurz)

Nejbližší termíny:

13.03.2021 – interaktivní webinář, 10:00-15:00 (2.900 Kč) pro maximálně 4 účastníky

:: zpětnou vazbu získá každý účastník ::

:: doplníte si a utřídíte informace o praktickém zpracování stránky na webu (vč. úprav textů a jejich formátování) ::

:: rozšíříte si povědomí o tématu texty a SEO ( a k čemu vám to vlastně bude dobré) ::

:: těšit se můžete i na praktické rady a tipy od lektora zaměřené na témata, která vás budou zajímat (připravte si dotazy) ::

:: budete mít dostatek prostoru na regeneraci a vstřebávání informací (pravidelné přestávky nás čekají v průběhu celého kurzu, včetně hodiny na oběd) ::

:: můžete poznat zajímavé lidi, třeba i z jiných oborů, než je ten váš ::

červen 2021 – Praha, Vzletná: kreativní epicentrum & coworkingový prostor, Milady Horákové 56, Praha 7

Přihláška na kurzy

 • Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje (e-mailová adresa, kontaktní informace a jiné) jsou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů popsanými zde.
 

Protispamová ochrana