zdarma: stdc, marketing podle vztahu s cílovou skupinou

Poznejte marketing osobně a začněte s ním spolupracovat

Protivný sprostý slovo, ten marketing. V online světě o něm od některých sólopodnikatelů/sólopodnikatelek čítám různé věci, některé by si tedy rozhodně nejspíš nedal za rámeček. Jenže, skutečnost je často taková, že nejvíc se bojí marketingu ti, kteří s ním bojují, chtěli by ho využívat, ale nevědí, jak na to. A přitom, abyste mohli využívat marketing ve svém podnikání, nemusíte se stát marketingovým expertem.

o čem se dozvíte víc

Možná vás to překvapí, ale marketing je prostě všechno, co jako podnikatelé děláte v online prostoru. Jaké nástroje a cestu pro to zvolíte, je na vás. Je ovšem fajn, když jsou vaše rozhodnutí aspoň trochu kvalifikovaná a víte, co děláte, nebo si necháte poradit, když je potřeba. Nejdůležitější ovšem je, abyste se prezentovali v souladu se sebou a tak, aby vám v tom bylo dobře.

Marketing může být hezký, když si ho nedémonizujete a posunete ho na rovinu komunikace s publikem, s potenciálními zákazníky nebo klienty. 

Jak poznáte, že bude tento webinář užitečný i pro vás?

Pokud jste alespoň na jednu z otázek odpověděli ANO, pak čtěte dál, protože v tomhle webináři na ně najdete odpovědi.

Poznejte marketing osobně a zjistěte, jak vám tenhle pašák může pomoct ve vašem podnikání.

Jak se k pdf dokumentu dostanete?

Přístup do členské sekce s pdf dokumentem ke stažení získáte po přihlášení přes prodejní formulář. Pak už stačí se jen přihlásit v rozcestníku a kliknout na odkaz. No, a jste tam!

Lektorka

Kristýna Maková

OBSAHOVÝ MARKETING je úžasný nástroj, díky kterému můžete organicky zvýšit dosah svého projektu či značky. Pomáhá v udržitelnosti toho co děláte, pomáhá vám i v prodeji. Díky investicím do kvalitního obsahu můžete dokonce v důsledku i snížit svoje náklady na placenou reklamu.

Marketing není jen pro marketéry a copywritery. Je pro všechny. Jeho principy můžete využívat ve svůj prospěch i vy! ❤

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.