Firemní kurzy 3

Odborné školení na míru tématům, kterými se zabývá vaše společnost a zaměstnanci, nepatří mezi klasické výdaje, je to spíš investice.

Školení, které bude pro vaše zaměstnance a spolupracovníky inspirací při vytváření tvořivých obsahů webů a sociálních sítí pro vás i vaše klienty, může obohatit to, co děláte. Svěřte je do rukou zkušené content specialistky, copyeditorky a lektorky, která má zkušenosti i z praxe při budování a rozvíjení vlastních projektů. Ráda vytvořím kurz na míru tomu, co potřebujete. Vybrat si můžete i kterýkoliv z již realizovaných kurzů.

Rozšiřte obzory i vzdělání svých zaměstnanců.

Přímo u vás ve firmě.

Kde už jsem kurzy realizovala?

Reference

Školení copywritingu s Kristýnou bylo skvělé. Dokázala výborně dešifrovat a reflektovat naše potřeby a problémy a uzpůsobit nám tak školení krásně „na míru“. Pracovala s námi jak individuálně, tak jako s celkem a dala nám spoustu užitečných podnětů pro další práci. Mimo to je velmi milá, příjemná a ve svém oboru (a nejen v něm) se evidentně opravdu vyzná. Můžu vřele doporučit! (Anna Polášková, LHMS)

Kurz na míru? Nebo některý z běžně realizovaných?


Maximální počet účastníků: 8

Cena celodenního kurzu (09:30-16:30, včetně přestávek): 25.100 Kč (bez DPH)

Cena intenzivního kurzu pro menší počet (ideálně 4-6) účastníků (10:00-15:00, včetně přestávek): 21.500 Kč bez DPH

Cena půldenního kurzu (09:30-12:00/14:00-16:30, včetně přestávek): 12.500 Kč (bez DPH)


Napište si o firemní kurz!

Ať už budete chtít firemní kurz realizovat z vlastních finančních prostředků, nebo se vám podaří získat finanční prostředky díky dotačním programům podporujícím vzdělávání zaměstnanců, ráda pro vás vytvořím kurz tak, aby byl pro vaše zaměstnance maximálně užitečný, praktický, a ve výsledku přispěl nejen k jejich rozvoji, ale i rozvoji celé vaší společnosti.

Do poznámky prosím napište, že poptáváte kurz pro firmu (uveďte prosím i počet zaměstnanců, pro které chcete kurz realizovat). Vše ostatní spolu už vyřešíme během e-mailové nebo telefonické komunikace.

Přihláška na kurzy

  • Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje (e-mailová adresa, kontaktní informace a jiné) jsou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů popsanými zde.
 

Protispamová ochrana